دوربین رباتیک و کاربرد آن در سالن

دوربین رباتیک


دوربین های رباتیک از انواع هوشمند دوربین های ptz هستند که قابلیت برنامه ریزی و آدرس پذیری فوق العاده دقیقی دارند.

این دوربین ها به جهت ویژگی خاصشان که دارای قابلیت برنامه ریزی و پریست‌های (preset) داخلی و همچنین کنترلرهای خارجی تحت (controller)  پروتکل های مختلف و کاربری های بیشمار نیز گردش تمام محور و پیوسته (endless)  قادرند در تمامی نقاط و زوایای مختلف تصویر برداری با کیفیت عالی  و اتوماتیک تنظیم شرایط نوری و لنز را همزمان انجام دهند.

دوربین های رباتیک یکی از کاربردی ترین تجهیزات سالن همایش و کنفرانس است که به طور گسترده ای استفاده می شوند.

از این رو این تیپ دوربین ها جهت تصویر برداری با کیفیت عالی در سالن های آمفی تئاتر، کنفرانس، همایش و سایر سالن‌ها استفاده میگردد.

از مهم ترین برندهای دوربینی که در ایران استفاده می شوند پاناسونیک، سونی و دیتاویدئو است.

اگر درمورد فیلمبرداری و نحوه انتخاب دوربین سالن نیز سوالی داشتید میتونید مقاله مربوطه ای که برای اون نوشتیم رو مطالعه کنید.

دوربین Datavideo مدل PTC-150

دوربین کنفرانس دیتاویدئو PTC-150

PTC-150W دوربین PTZ کیفیت full HD بازوم۳۰ برابر است. این دوربین با کنترل از راه دور مادون قرمز (همراه دوربین) یا سیستم کنترل جوی استیک RMC-180 کنترل می شود. دارای لامپ تالی LED دو رنگ مطابق با میکسر های datavideo می باشد.

دوربین Panasonic مدل AW-HE40S

دوربین پاناسونیک AW-HE40S

دوربین پاناسونیک (Panasonic) مدل AW-HE40S یکی از باکیفیت ترین دوربین های بازار ایران و مناسب نصب در سیستم اتوترک برای فیلم برداری از سالن های کنفرانس است.

تیم مهندسی طنین سیمامشاهده نوشته ها

مجموعه طنین سیمای پاژ متخصص در امور تجیهز سیستم صوت، تصویر و نور حرفه ای سالن کنفرانس، سالن همایش و آمفی تئاتر، سالن‌ سینما، سالن اجتماعات و ... با بیش از 10 سال تجربه در خدمت شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *