دوربین رباتیک و کاربرد آن در سالن

دوربین رباتیک


دوربین های رباتیک از انواع هوشمند دوربین های ptz هستند که قابلیت برنامه ریزی و آدرس پذیری فوق العاده دقیقی دارند.

این دوربین ها به جهت ویژگی خاصشان که دارای قابلیت برنامه ریزی و پریست‌های (preset) داخلی و همچنین کنترلرهای خارجی تحت (controller)  پروتکل های مختلف و کاربری های بیشمار نیز گردش تمام محور و پیوسته (endless)  قادرند در تمامی نقاط و زوایای مختلف تصویر برداری با کیفیت عالی  و اتوماتیک تنظیم شرایط نوری و لنز را همزمان انجام دهند.

دوربین های رباتیک یکی از کاربردی ترین تجهیزات سالن همایش و کنفرانس است که به طور گسترده ای استفاده می شوند.

از این رو این تیپ دوربین ها جهت تصویر برداری با کیفیت عالی در سالن های آمفی تئاتر، کنفرانس، همایش و سایر سالن‌ها استفاده میگردد.

از مهم ترین برندهای دوربینی که در ایران استفاده می شوند پاناسونیک، سونی و دیتاویدئو است.

اگر درمورد فیلمبرداری و نحوه انتخاب دوربین سالن نیز سوالی داشتید میتونید مقاله مربوطه ای که برای اون نوشتیم رو مطالعه کنید.

دوربین Datavideo مدل PTC-150

دوربین کنفرانس دیتاویدئو PTC-150

PTC-150W دوربین PTZ کیفیت full HD بازوم۳۰ برابر است. این دوربین با کنترل از راه دور مادون قرمز (همراه دوربین) یا سیستم کنترل جوی استیک RMC-180 کنترل می شود. دارای لامپ تالی LED دو رنگ مطابق با میکسر های datavideo می باشد.

دوربین Panasonic مدل AW-HE40S

دوربین پاناسونیک AW-HE40S

دوربین پاناسونیک (Panasonic) مدل AW-HE40S یکی از باکیفیت ترین دوربین های بازار ایران و مناسب نصب در سیستم اتوترک برای فیلم برداری از سالن های کنفرانس است.

تیم مهندسی طنین سیمامشاهده نوشته ها

Avatar for تیم مهندسی طنین سیما

مجموعه طنین سیمای پاژ متخصص در امور تجیهز سیستم صوت، تصویر و نور حرفه ای سالن کنفرانس، سالن همایش و آمفی تئاتر، سالن‌ سینما، سالن اجتماعات و ... با بیش از 10 سال تجربه در خدمت شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *