مزیت سینما خصوصی خانگی

سینما خصوصی در برابر سینما عمومی


امروزه داشتن یک سینمای خانگی خصوصی یک مزیت فوق العاده برای ساختمان های مسکونی و یک شاخصه لوکس برای منازل است. خانواده و دوستان را دور هم جمع و نهایت لذت را از تماشای فیلم و برنامه های تلوزیونی تجربه کنید.

اگر دوست دارید راجع به تجیهز سینما خصوصی بدانید این مقاله را بخوانید: صفر تا صد ساخت سینما اختصاصی

  1. بدون هیچ زحمتی، ده ها برابر لذت بیشتر از فیلم دیدن در سینما را در منزل تجربه کنید. دیگر مجبور نیستید یک جای پارک پیدا کنید و یا در صف خرید بلیط و ذرت بو داده گران‌قیمت بمانید. شما می‌توانید هر غذایی که دوست دارید را داخل سینمای اختصاصی که در منزل ساخته اید همراهتان بیاورید و بهترین صندلی‌ها را در سینمای شخصیتان نصب کنید.
  2. شما می‌توانید لذت انجام بازی ویدیویی را ده ها و صدها برابر کنید . در یک تماشاخانه اختصاصی، بازی تبدیل به یک تجربه کاملا جدید می‌شود. وجود سیستم تصویری بسیار بزرگ و با کیفیت باعث می شود خودتان را دقیقا جزیی از بازی احساس کنید و همه وقایع را خیلی دقیق احساس کنید. سیستم صوت با کیفیت نیز مزید بر علت شده و از آهسته ترین صداها با تا کوبنده ترین صداها را با کیفیتی فوق العاده می شنوید و لذت می برید.
  3. شما برای هر رویداد ورزشی بلیت ردیف جلو را در خانه تان دارید. فرض کنید بازی های جام جهانی فوبتال را در یک سینما و با صدا و تصویر بسیار با کیفیت تماشا می کنید! حتی تصور این موضوع هم بسیار لذت بخش است. از تک تک جزییات برنامه ورزشی لذت ببرید طوری که گویا خودتان در سالن حضور دارید.
  4. با داشتن سینما اختصاصی، تسلط کاملی به محیط اطراف دارید. یک سینما شخصی این امکان را به شما می دهد تا فیلم را عقب و جلو کنید، برای دقایقی فیلم را نگه دارید و حتی تنظیمات تصویر و رنگ را به دلخواه خود تنظیم کنید. یک سینمای خانگی راحتی کاملی را برای شما به ارمغان می آورد.
  5. اگر از فیلیمو و نماوا و یا نتفلیکس و سایر سرویس های نمایش خانگی استفاده می کنید چه موقعیتی بهتر از این که لذت تماشای بهترین مستندها، سریال ها و نمایش های تلوزیونی را با یک سیستم سینمای خانگی با کیفیت و حرفه ای تماشا کنید.
  6. صدا و آکوستیک را آن طور که باید باشد و به بهترین شکل تجربه کنید. هنگامی که ما یک سینما خانگی اختصاصی را طراحی و اجرا می‌کنیم، صدا یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که هنگام طراحی نقشی اساسی را بازی می کند. ساختار اتاق، اندازه بلندگو، چیدمان و دکوراسیون و نحوه چینش مبل ها در نحوه دریافت بهترین کیفیت صوت بسیار تاثیرگذار است. در یک سینما اختصاصی به دلیل طراحی حرفه ای که سیستم صوت دارد، از شر نویزها و همچنین فیدبک صدا راحت خواهید شد.
  7. از مبل و اسباب و اثاثیه راحت مورد نظر خودتان استفاه کنید. داشتن یک سینمای مجهز در خانه این امکان را به شما می دهد تا مناسب ترین و راحت ترین مبلمان و همچنین تزیینات را در اتاق سینما به کار ببرید. دکوراسیون کاملا طبق نظر شما و برای راحتی شما طراحی و اجرا می شود.
  8. از هر اتاقی برای ساخت سینما اختصاصی می توان استفاده کرد. بهترین و بهینه ترین کار این است که یک اتاق اختصاصی از ابتدا برای این کار در نظر گرفته باشید ولی اگر چنین هم نباشید هیچ اشکالی ندارد. تمام تجهیزات سینما در هر اتاقی قابل نصب هستند و می توانید در هر اتاقی از این تجهیزات استفاده کنید. تنها باید بتوانید نور و صدای محیط را کنترل کنید که برای این کار میتوانید روی خدمات شرکت پاژآوا حساب باز کنید.
  9. از فناوری لذت ببرید! همین دلیل کاملا کافی، خلاصه و مفید است.
  10. ارزش خانه و ساختمان را بالا می برید. یکی از مزیت های رقابتی بسیار پررنگ در ساختمان های مسکونی، ویلاها و مراکز تفریحی وجود یک سینما شیک و اختصاصی است که بتواند لحظات خوشی را برای ساکنین فراهم کند. امروزه مردم تنها به دنبال یک سرپناه و یک سقف نیستند بلکه به دنبال بهترین امکانات و تجربه کردن بهترین خدمات هستند.

تیم مهندسی طنین سیمامشاهده نوشته ها

Avatar for تیم مهندسی طنین سیما

مجموعه طنین سیمای پاژ متخصص در امور تجیهز سیستم صوت، تصویر و نور حرفه ای سالن کنفرانس، سالن همایش و آمفی تئاتر، سالن‌ سینما، سالن اجتماعات و ... با بیش از 10 سال تجربه در خدمت شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *