سیستم صوت سالن کنفرانس

تجهیز سیستم صوت حرفه ای سالن کنفرانس


صدا در هر کنسرت و اجرای زنده نقش اساسی و اصلی را بر عهده دارد. اگر دوست دارید راجع به تجهیزات صوت کنسرت بیشتر بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

ورودی سیستم صوت کنسرت

برای ارائه هر منبع صوتی ، باید بتوانیم آن را ضبط کنیم. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. ما به چند مورد از رایج ترین برنامه ها خواهیم پرداخت:

  • میکروفون ها برای ضبط صداها و ارسال آنها به صورت الکترونیکی به یک محلول کنترل پذیر ، به طور معمول از پیش تقویت کننده طراحی شده اند
  • رابط مستقیم روش دیگری برای تغییر منبع الکترونیکی صوتی و آماده سازی آن برای ارسال الکترونیکی به یک محلول کنترل پذیر است ، به طور معمول یک پیش تقویت کننده فید منبع
  • Line مستقیماً از منابعی مانند پخش کننده های ویدیویی درجه حرفه ای ، سرورهای رسانه دیجیتال ، میکروفن های بی سیم و غیره تهیه می شود.

آمپلی فایر

تقویت کننده ها در بسیاری موارد نادیده گرفته می شوند. در هنگام انتخاب یک تقویت کننده ، راندمان و خروجی نیرو مورد توجه جدی است. انعطاف پذیری با تنظیمات بلندگو نیز بسیار مهم است. بلندگوها قبل از این مرحله به پردازش سیگنال نیاز دارند تا از حداکثر کارآیی محفظه بلندگو استفاده شود. پردازنده های سیگنال DSP یا سیگنال دیجیتال یکپارچه در تقویت کننده ، کارآمدترین روش برای انجام این دو کار است. سیستم های Onstage بطور انحصاری از خط L’Acoustics از تقویت کننده های فراگیر DSP استفاده می کند. این به ما امکان انعطاف پذیری را می دهد تا تقریباً از هر آمپلی فایر برای هر محفظه بلندگو در موجودی استفاده کنیم.

بلندگو و اسپیکر

ما میزبان موجودی بزرگی از انواع محفظه بلندگو هستیم تا بهترین پوشش را برای مخاطبان فراهم کنیم. بیشترین بخش صنعت ما از بلندگوهای L’Acoustics است. فناوری L’Acoustics همچنان از رقابت با کیفیت صدای شگفت انگیز که مورد توجه بسیاری از طراحان سیستم های صوتی و مهندسان صدا قرار دارد ، ادامه دارد.

کنسول های صوتی

کنسول های صوتی کنسول های Audio یا مخلوط کردن کنسول ها قطب اصلی جریان سیگنال هستند. از آنها برای دریافت همه ورودی ها استفاده می شود. این تجهیزات همچنین دارای پیش تقویت شده ای است که برای میکروفن ها ، رابط های مستقیم و سایر منابع زنده و از پیش ضبط شده مورد نیاز است. هر منبع با یک ورودی نشان داده می شود. سپس هر ورودی می تواند منبع را برای ارائه به صدای دلخواه شکل دهد. کنسول صوتی سپس صدا را از طریق مسیرهای مختلف هدایت می کند تا شامل تقویت کننده و بلندگو شود.

سیستم نظارت

سیستم های مانیتورینگ ترکیبی از برخی یا تمام منابع صوتی را به هنرمندان ارائه می دهند. مانیتورها به طور سنتی بلندگوهایی طراحی می شدند که روی صحنه به سمت مجری قرار گرفته بودند. این عمل دارای نقص هایی است به این معنا که افراد اطراف مانیتور تحت تأثیر آنچه از مانیتور گرفته می شود، تحت تأثیر قرار می گیرند. مانیتورها این توانایی را دارند که منابع در دسترس شنیداری را در اختیار هر کسی در منطقه قرار دهند و دائما در حال تحول هستند.

با افزایش تقاضای روزافزون برای منابع شنیدنی تر ، اختراع سیستم های IEM (مانیتور درون گوش) راهی را برای فراهم آوردن نظارت شفاف ، مختصر و گسسته و در عین حال ضرورت افزایش حجم صحنه ایجاد کرد. این امر همچنین به مخاطبان امکان نمایش واضح نمایش را با کنترل بهتر نشان می داد. در مورد آنچه Onstage Systems برای اجاره تجهیزات صوتی و صوتی ارائه می دهد بیشتر بیاموزید و به فهرست چک AV ما نگاهی بیندازید. صدا با تجهیزات تصویری همراه است ، بنابراین صفحه نمایش و پروژکتور را فراموش نکنید!

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید. از شندین صدای شما خوشحال خواهیم شد.

تیم مهندسی طنین سیمامشاهده نوشته ها

Avatar for تیم مهندسی طنین سیما

مجموعه طنین سیمای پاژ متخصص در امور تجیهز سیستم صوت، تصویر و نور حرفه ای سالن کنفرانس، سالن همایش و آمفی تئاتر، سالن‌ سینما، سالن اجتماعات و ... با بیش از 10 سال تجربه در خدمت شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *