1. نگین پاژ آوا چه خدماتی ارائه می دهد؟
  پاژ آوا متخصص طراحی و اجرای صوت، تصویر و نور انواع سالن ها می باشد. تجهیز صوت و تصویر سالن کنفرانس، تجهیز صوت و تصویر سالن همایش، نورپردازی سالن های کنفرانس و همایش، سیستم های پیجینگ، ویدئو وال و SMD، تجهیز صوت و نور سالن های ورزشی، تجهیز سیستم صوت حرفه ای خانگی و ویلایی و … است. پاژآوا آماده اجرای انواع پروژه های صوت و تصویر شماست.
 2. سابقه فعالیت و رزومه پاژ آوا چگونه است؟
  اعتبار هر مجموعه و شرکتی به رزومه و پیشینه آن شرکت است. نگین پاژ آوا افتخار تجهیز سفارت ژاپن، بیمارستان لبافی نژاد، مرکز ناباروری سینا، شهرداری تهران منطقه ۲، سالن همایش کتابخانه ملی، مرکز آموزش عالی سازمان آتش نشانی، ویلاها و منازل شخصی و بسیاری از سازمان و اماکن شخصی و دولتی را در کارنامه خود دارد. همکاری با مجموعه پاژآوا این اطمینان را به شما می دهد که یک تیم حرفه ای و با سابقه پروژه شما را انجام می دهد.
 3. آیا امکان دیدن محصولات قبل از خرید وجود دارد؟
  شما عزیزان می توانید قبل از خرید، برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده محصولات و… در دفتر مجموعه پاژآوا حاضر شوید و هر آنچه نیاز دارید را از نزدیک ببینید. متخصصان فنی ما آماده ارائه مشاوره به شما هستند.
 4. پاژآوا از چه محصولاتی در پروژه ها استفاده می کند؟
  این مجموعه امکان استفاده از همه محصولات موجود در بازار را داشته و هیچ محدودیتی در به کار بردن انواع محصولات صوت، تصویر و نور موجود در بازار وجود ندارد. همه محصولات اورجینال و با کیفیت هستند و کیفیت تضمین شده دارند.