دستگاه ترجمه همزمان

سیستم ترجمه همزمان


در بسیاری از رویدادهای بزرگ و کنفرانس‌های بین‌المللی خاص، برگزارکنندگان برای راحتی شرکت‌کنندگان بین‌المللی و فهم راحت و سریع صحبت‌ها به سیستم ترجمه همزمان نیاز دارند.

در سیستم ترجمه همزمان، مترجم‌ها در یک محیط ایزوله و بدون سر و صدا نشسته و سخنرانی‌ها را ترجمه میکنند. در همین زمان صدای مترجم بر روی سیستم پخش می‌شود و شرکت کننده با استفاده از هدست‌، صدای مترجم را خواهد شنید.

چرا باید از دستگاه ترجمه همزمان استفاده کنیم؟

در ادامه به سه دلیل اصلی نیاز به دستگاه ترجمه همزمان می‌پردازیم.

نظم و پیوستگی جلسه را حفظ می‌کند

از آنجایی که سخنران به یک زبان بیگانه صحبت می‌کند و شرکت کنندگان صحبت های او را متوجه نمی شوند، اگر در این رویداد از دستگاه ترجمه همزمان استفاده نشود، سخنران باید صحبت های خود را قطع کند تا مترجم، صحبت ها را ترجمه و برای شرکت کنندگان بازگو کند.

استفاده از ترجمه هزمان، باعث صرفه جویی در زمان می‌شود. عدم استفاده از سیستم ترجمه همزمان در بهترین حالت، زمان رویداد را دو برابر می‌کند ولی استفاده از این سیستم پیشرفته علاوه بر راحتی باعث صرفه جویی در زمان نیز می‌شود.

تمرکز شرکت کنندگان را افزایش می‌دهد

یکی از فواید این سیستم که اهمیت بسیاری داشته و کمتر نیز به آن توجه می‌شود، افزایش تمرکز شرکت کنندگان بر سخنرانی است. استفاده از این سیستم، مجال حواس پرتی را به شرکت کنندگان نمی‌دهد و بهره وری را افزایش می‌دهد.

رویدادهای بزرگ به راحتی کنترل می‌شوند

طراحی و ساخت یک سیستم صوتی جداگانه برای انجام این کار به طور مشخص یک دردسر بزرگ است و اگر مکان موردنظر بزرگ باشد زحمت آن دو چندان خواهد شد.

سیستم ترجمه همزمان این امکان را به شما می‌دهد تا بدون دردسر و با نصب آسان، رویداد خود را مدیریت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. از شنیدن صدای شما خوشحال خواهیم شد. 02191018646 – 09128870079

تیم مهندسی طنین سیمامشاهده نوشته ها

Avatar for تیم مهندسی طنین سیما

مجموعه طنین سیمای پاژ متخصص در امور تجیهز سیستم صوت، تصویر و نور حرفه ای سالن کنفرانس، سالن همایش و آمفی تئاتر، سالن‌ سینما، سالن اجتماعات و ... با بیش از 10 سال تجربه در خدمت شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *