نورپردازی سالن کنفرانس

سیستم نورپردازی سالن کنفرانس و جلسات


از آنجا که رویداده‌ای بسیاری در اتاق‌های ملاقات از مواجه با مصاحبه‌ها با ارائه کنفرانس به کنفرانس‌های بزرگ وجود دارد، جمع‌آوری توجه در این زمینه‌ها بسیار مهم است. از سوی دیگر، طراحی و روشنایی این مناطق، فرهنگ شرکت را به روش متفاوتی منعکس می‌کند.

سالن‌های جلسه و سالن‌های کنفرانس نیازمند سطح light ۵۰۰ لوکس است. میزان تابش یکپارچه ۱۹، یکنواختی باید حداقل ۰، ۶۰ باشد. توصیه می‌شود که شاخص ترسیم رنگ باید ۸۰ یا بالاتر باشد.

یک درخواست ویژه در چنین مناطقی این است که نورپردازی را می توان کنترل کرد.lightings که مجهز به سیستم‌های کنترل است، در حین استفاده از اتاق‌های جلسه، یک راه‌حل روشنایی انعطاف‌پذیر ارایه می‌دهد.

چراغ‌های سقف برای نورپردازی کلی بسیار مهم هستند. برای این هدف ۴ * ۱۴ یا ۴ * ۱۸ * ۱۸ نور فلورسنت می‌تواند به خوبی پانل‌های LED کارایی بالاتر مورد استفاده قرار گیرد.

روشنایی مرکزی در اتاق‌های ملاقات و سالن‌های کنفرانس بسیار مهم است. نور ناکافی باعث خستگی و از دست دادن تمرکز می‌شود. از طرف دیگر نور خوب، غلظت را افزایش می‌دهد.Wallwasher luminaires را می توان برای نورپردازی دیوارها به کار برد. همچنین می‌توانید مناطق مهم را مشخص کنید، طرح‌های مختلف نورپردازی را می توان ایجاد کرد.

فعالیت‌های مختلف مانند یادداشت‌برداری، ایجاد ارائه‌ها و گپ زدن را می توان در اتاق جلسه انجام داد. این رویداده‌ای متفاوت منجر به نیازهای روشنایی متفاوت می‌شوند.

با توجه به این فعالیت‌ها، شما ممکن است به یک سیستم کنترل و یک پنل کنترل نیاز داشته باشید که در آن می‌توانید سناریوی نورپردازی را تغییر دهید.برای مثال، دیدن چهره یک فرد در حال معرفی به وضوح در طول معرفی ضروری است.

این نور را می توان در هر زمانی با یک سیستم کنترل خوب تغییر داد، می‌تواند در هر زمانی خاموش شود.نورپردازی (روشنایی متغیر روشنایی)باید در این سالن‌ها ترجیح داده شود.

در نتیجه شما می‌توانید درخشندگی نور را در هنگام ارائه کاهش دهید. به این ترتیب، شما می‌توانید توجه خود را به سخنگو جلب کنید و همچنین نور کافی برای شرکت کنندگان برای یادداشت‌برداری فراهم کنید.

شما می‌توانید همه چراغ‌های نمایش ویدئویی را خاموش کنید که قابلیت دید صفحه را افزایش دهد و توجه را به خود جلب کند.

اتاق‌های جلسه برای ارزیابی فرصت‌های کاری مهم هستند. بنابراین یک طراحی داخلی ظریف به شما کمک می‌کند که به شما اعتماد به نفس پیدا کنید. نورپردازی نیز بخشی از این طراحی است.

تیم مهندسی طنین سیمامشاهده نوشته ها

Avatar for تیم مهندسی طنین سیما

مجموعه طنین سیمای پاژ متخصص در امور تجیهز سیستم صوت، تصویر و نور حرفه ای سالن کنفرانس، سالن همایش و آمفی تئاتر، سالن‌ سینما، سالن اجتماعات و ... با بیش از 10 سال تجربه در خدمت شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *