در سالن کنفرانس و جلسه چطور صحبت کنیم؟

سالن کنفرانس و جلسه


من به تازگی یک ماه با مصاحبه با روسای گروه یک شرکت بزرگ خدمات مالی صرف کردم تا درک کنم که چگونه گزارش های مستقیم آنها هنگام انتقال به سمت های رهبری باید ارتباط برقرار کند. بارها و بارها من همین نظر را شنیدم: “اگر در اتاق جلسه هستید ، انتظار داریم که صحبت کنید. منتظر نباشید که کسی از شما سؤال کند. “

در بسیاری از سازمان ها ، آمادگی رهبری ما تا حدودی با تمایل ما برای صحبت در جلسات سنجیده می شود. چگونگی صحبت کردن از کاف ، می تواند تأثیر بیشتری در مسیر شغلی ما نسبت به سخنرانی ها یا سخنرانی های ما داشته باشد ، زیرا هر روز فرصتی برای تأثیرگذاری داریم.

ما در مقاله های قبل، به اهمیت استفاده از سیستم کنفرانس مناسب در جلسه و همچنین تجهیزات حرفه ای که باید در سالن استفاده شود صحبت کرده ایم و در این مقاله قصد داریم ابعاد انسانی مسئله را بیشتر بررسی کنیم.

در حالی که بیشتر کارهای من به زنان در رهبری متمرکز است ، همه می توانند از جلسات به عنوان فرصتی برای پیشرفت در مشاغل خود استفاده کنند – و دیگران را با خود همراه کنند.

در اینجا سه راهکار برای صحبت کردن به طور موثر وجود دارد ، و به دنبال آن سه هشدار برای اینکه چه موقع باید عقب بمانید.

استراتژی هایی برای صحبت موثر


از قبل چند گلوله آماده کنید. یکی از مقامات ارشد من که با او کار کردم ترس مرگبار از صحبت های عمومی در اوایل کارش بود. او برای غلبه بر این ترس ، خود را به چالش کشید تا در هر جلسه صحبت کند و از قبل نظرات یا سؤالاتی را آماده کند. این مدیر اجرایی اکنون الگویی در سازمان خود است و یکی از معتبرترین و معتبرترین بلندگوهای صنعت وی محسوب می شود. منتظر نباشید که الهام بخش در این جلسه باشد. از قبل آماده کنید
سؤال کنید ، “چرا شما؟” این سؤالی است که من به مردم توصیه می کنم قبل از ارائه سخنرانی بپرسند ، وارد یک جلسه شوند یا حتی برای یک رویداد شبکه آماده شوند. این بدان معناست که ، چرا به آنچه انجام می دهید ، در مورد سازمان خود یا نقش خود اهمیت می دهید؟ پاسخ به این سؤال به شما کمک می کند تا با یک حس هدف در ارتباط باشید و اعتماد به نفس خود را ایجاد کنید. این به شما یادآوری می کند که شما برای نشان دادن حرف نمی زنید بلکه به خاطر این که واقعاً به موضوع اهمیت می دهید صحبت می کنید. این به شما یادآوری می کند که اعتبار شما فقط از عنوان یا سالها تجربه شما ناشی نمی شود بلکه می تواند ناشی از تعهد و اشتیاق شما باشد.

برای ایجاد اعتماد به نفس مکث کنید و نفس بکشید. صحبت کردن در جلسه باعث شجاعت می شود. شما این توانایی را دارید که روی مسیر گفتگو تأثیر بگذارید ، و به طور بالقوه مشتری خود را به سمت گفتن بله به معامله هدایت می کنید ، هنگامی که همکارانتان جلسات را خاموش کرده اند.

مکث و نفس کشیدن به شما کمک می کند تا شما را متمرکز کرده و صدای شما را تقویت کند ، به طوری که وقتی صحبت می کنید ، با تمام محکومیت خود صحبت کنید. در حالی که مکث می کنید ، از خود بپرسید ، “اگر شخص دیگری در این اتاق سؤال مشابهی دارد ، آیا من مایل هستم از طرف آن شخص سؤال کنم؟” پاسخ باید اعتماد به نفس شما را ایجاد کند. یک مشتری اخیراً اظهار داشت که او در یک کنفرانس بزرگ از این تکنیک استفاده کرده است تا در یک کنفرانس بزرگ سؤال بپرسد ، و سوال وی جهت کل بحث در صفحه را تغییر داد و به یک موضوع مهم که پانل از آن اجتناب کرده بود ، تغییر داد.

این گفته ، بعضی اوقات کسی است که در جلسه کمترین حرف را می زند که بیشترین قدرت را دارد. حضور اجرایی شما علاوه بر آنچه می گویید ، استراتژیک بودن در مورد صحبت کردن است. در اینجا سه ​​هشدار برای زمانی که شما باید عقب نگه دارید وجود دارد.

هشدارها برای عقب نگه داشتن

اگر فقط سعی در نمایش دادن دارید، همه ما تجربه نشستن دیر برای یک جلسه یا تماس کنفرانسی را داریم ، جایی که همه در تلاشند تا آن را ببندند و شخصی در موضوعی که این گروه از 30 دقیقه قبل به آن منتقل شده است. بحث کرده بود. درست قبل از صحبت کردن ، از خود بپرسید که چرا صحبت می کنید. اگر فقط صحبت می کنید تا نشان دهید که چقدر می دانید ، بهتر است به شخص دیگری اجازه دهید صحبت کند یا اجازه دهید این جلسه راه طبیعی خود را طی کند.

اگر می خواهید دیگران را در تیم خود توانمند کنید. در مدرسه فارغ التحصیل لحظه محوری داشتم که بازخورد دریافت کردم که در کلاس زیاد صحبت کردم. چرا این یک مشکل بود؟ یکی از همکلاسی ها گفت: “شما از دیگران عصبی می شوید.” وی گفت: “ما نمی توانیم با سؤالی که می خواهیم بپرسیم ، زیرا شما به جواب می پردازید. گاهی اوقات رهبری به معنای این است که دیگران بتوانند راه حلی پیدا کنند. ده سال بعد ، این نظر با من ماند و تأثیر عمیقی بر سبک رهبری من گذاشت ، به تیم شما اجازه داد. اعضا برای برقراری روابط با مشتریان خود با اعتماد به نفس ایجاد فرصت برای صحبت در یک جلسه یکی از قدرتمندترین راه هایی است که ما می توانیم مهارت های رهبری آنها را بسازیم ، دیدن آنها – چه در خارج از کشور – بهبود یافته و از مشتری کاملتری برخوردار باشد.

اگر فکر می کنید بهتر است برای مکالمه یک به یک بمانید. مدیران ارشد دائم بازخورد خود را درمورد گزارشهای مستقیم بازگو می كنند و می گویند “آنها باید یاد بگیرند كه چه چیزی را برای یكدیگر جمع كنند.” “- به صورت حضوری در صورت امکان – به جای برخورد با موضوع در گروهی که احساس دفاعی خواهد کرد. این امر در مورد ایمیل و همچنین مکالمه گفتاری نیز صدق می کند. قبل از صحبت یا ضربه زدن” جواب همه “، از خود بپرسید ،” آیا این به صورت خصوصی بهتر گفته می شود؟ ؟ “

صحبت در جلسه یکی از مؤثرترین راهها برای افزایش دید شما و ایجاد یک رابطه قابل اعتماد با مشتریان و همکاران است. هر روز آن را به صورت استراتژیک تمرین کنید و تأثیر قدرتمندی در حرفه خود بگذارید.

تیم مهندسی طنین سیمامشاهده نوشته ها

Avatar for تیم مهندسی طنین سیما

مجموعه طنین سیمای پاژ متخصص در امور تجیهز سیستم صوت، تصویر و نور حرفه ای سالن کنفرانس، سالن همایش و آمفی تئاتر، سالن‌ سینما، سالن اجتماعات و ... با بیش از 10 سال تجربه در خدمت شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *