تهران، انقلاب، خیابان بهار، برج بهار

همه روزه از ۹ تا ۱۷ در خدمت شما هستیم

تلفن ثابت: ۷۷۶۱۶۸۹۲-۰۲۱

تلفن همراه: ۸۸۷۰۰۷۹-۰۹۱۲

سوالی دارید؟

تلاش کرده ایم تا به سوالات رایج شما در ادامه پاسخ دهیم. اگر جواب سوالتان اینجا وجود نداشت، پاسخگویی به سوال شما مایه افتخار ما خواهد بود.

طنین سیمای پاژ چه خدماتی ارائه می دهد؟

طنین سیما متخصص طراحی و اجرای صوت، تصویر و نور انواع سالن ها می باشد. تجهیز صوت و تصویر سالن کنفرانس، تجهیز صوت و تصویر سالن همایش، نورپردازی سالن های کنفرانس و همایش، سیستم های پیجینگ، ویدئو وال و SMD، تجهیز صوت و نور سالن های ورزشی، تجهیز سیستم صوت حرفه ای خانگی و ویلایی و … است.
طنین سیما آماده اجرای انواع پروژه های صوت و تصویر شماست.

سابقه فعالیت و رزومه طنین سیما چگونه است؟

اعتبار هر مجموعه و شرکتی به رزومه و پیشینه آن شرکت است.
طنین سیما پاژ افتخار تجهیز سفارت ژاپن، بیمارستان لبافی نژاد، مرکز ناباروری سینا، شهرداری تهران منطقه ۲،سالن همایش کتابخانه ملی، مرکز آموزش عالی سازمان آتش نشانی، ویلاها و منازل شخصی و بسیاری از سازمان و اماکن شخصی و دولتی را در کارنامه خود دارد.

همکاری با مجموعه طنین سیما این اطمینان را به شما می دهد که یک تیم حرفه ای و با سابقه پروژه شما را انجام می دهد.

آیا امکان دیدن محصولات قبل از خرید وجود دارد؟

شما عزیزان می توانید قبل از خرید، برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده محصولات و… در دفتر مجموعه طنین سیما حاضر شوید و هر آنچه نیاز دارید را از نزدیک ببینید. متخصصان فنی ما آماده ارائه مشاوره به شما هستند.

طنین سیما از چه محصولاتی در پروژه ها استفاده می کند؟

این مجموعه امکان استفاده از همه محصولات موجود در بازار را داشته و هیچ محدودیتی در به کار بردن انواع محصولات صوت، تصویر و نور موجود در بازار وجود ندارد. همه محصولات اورجینال و با کیفیت هستند و کیفیت تضمین شده دارند.

آیا امکان شرکت در مناقصه وجود دارد؟

این مجموعه آماده همکاری با همه سازمان های دولتی و خصوصی با شرایط و ویژگی های متفاوت است.

از طریق این فرم با ما در تماس باشید