محصولات کنفرانس تلویک

محصولات کنفرانس televic تلویک


تلویک در سال ۱۹۴۶ در کشور بلژیک پا به عرصه صنعت گذاشت و موقعیت مالی مستقل شرکت، اعتماد کامل مشتریان برای اجرای پروژه های بزرگ تحت نظارت تلویک را به همراه داشته است. شرکت کنفرانس تلویک راه حل هایی برای انواع نیازهای مشتری فراهم می کند. طی سال ها تلویک یکی از کلیدی ترین تهیه کننده تجهیزات کنفرانس برای سازمان های اروپایی شده است.
پیشرفت و رشد  فوق ال عاده پویای شرکت در سال های گذشته با فعالیت نمایندگی های تلویک در فرانسه، انگلستان، بلغارستان و چین، و با به کارگیری و مدیریت بیش از ۵۰۰ کارمند ادامه پیدا کرده است. این برند تجهیزات کنفرانس هم اکنون در ایران بسیار طرفدار پیدا کرده و فروش خوبی دارد.

سیستم کنفرانس تلویک در پارلمان اروپا، بورس اندونزی، مجلس عمان، دانشگاه های ایران و بسیاری از جاهای دیگر استفاده شده است.

طنین سیما مفتخر است که در بسیاری از پروژه های خود از محصولات با کیفیت شرکت تلویک استفاده کرده است و همچنین استفاده از محصولات کنفرانس شرکت تلویک را به شما عزیزان نیز پیشنهاد میکنیم. شما عزیزان می توانید ویدیوهای این شرکت را در کانال یوتیوب شرکت تلویک تماشا فرمایید.

تیم مهندسی طنین سیمامشاهده نوشته ها

Avatar for تیم مهندسی طنین سیما

مجموعه طنین سیمای پاژ متخصص در امور تجیهز سیستم صوت، تصویر و نور حرفه ای سالن کنفرانس، سالن همایش و آمفی تئاتر، سالن‌ سینما، سالن اجتماعات و ... با بیش از 10 سال تجربه در خدمت شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *